Pojištění úpadku agentruy práce

Pojištění úpadku agentruy práce

Největší síť pojišťovacích makléřů v České republice

Individuální péče, nejvýhodnější řešení, mezinárodní služby 

Najdete nás v Opavě, Těšínská 37 - areál STK TQM 

..

Obsah stránky připravujeme.

Kontakt pro zákazníky

Kontakty

ODBORNÉ SLUŽBY OPAVA s.r.o.

IČ: 044 68 147

Plátce DPH
DIČ: CZ04467147

ID datové schránky: gpi94t6

+420 552 308 506
+420 775 734 203

 

Adresa

Provozovna

Těšínská 37
(v areálu STK TQM Opava)
Opava

Najdete nás na mapě.

Provozní doba

PO-ČT 8-16:30hod

PÁ: 8-16:00hod

Kde nás v Opavě najdete?

Po vjezdu do areálu STK TQM z ulice Těšínská nebo Polní (naproti hasičům) projedete modrou branou a hned po pravé straně nízká šedá budova, nelze přehlédnout.

K dispozici máte čtyři parkovací boxy pohodlně a zdarma přímo "u dveří". Mapa.

Monitorujeme pro vás média

Našim klientům a dalším čtenářům přinášíme informace z naší běžné praxe. Dozvíte se například zajímavé legislativní změny, jak řešíme případy našich klientů anebo zde najdete naše rady a doporučení a odkazy na zajímavé články. Čtěte dále na našem BLOGu.

 

Pomáháme lidem z Opavska

Vnímáme pojistky jako službu, kterou si lidé a podniky kupují za jejich peníze. Tato služba jim musí umět pomoci v momentu, kdy pojistek bude zapotřebí. Neřadíme se mezi prodejce, které již nikdy neuvidíte, dodáváme pojistkám i doprovodné služby, když se "láme chleba". Specializované advokátní služby při zraněních z autonehod nebo z úrazů na chodních či při pracovních úrazech, praktická znalost příslušných legislativních norem a další zkušenosti z dlouholeté praxe, jsou Vám k u nás k dispozici.

Těšíme se právě i na Vás a vězte, s námi nezůstanete sami!

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

slider slider slider slider slider

Řidičům Opavska a okolí - pojištění vozidel

Povinné ručení, havarijní pojištění a další připojištění pro domácnosti i podnikatele Opavska s výběrem z 10 pojišťoven vč. služeb likvidací pojistných událostí.

Domov, domácnost

Kvalitní a fungující pojistky pro občanský majetek, spoření dětí či pro cestování na dovolenou. Řešení úrazových a životních rizik. Zajištění hypoték vinkulacemi.

Elektronické aukce v Opavě - elektřina, zemní plyn

Jednoduchý nástroj pro domácnosti, živnostníky, právnické osoby, obce a další spotřebitele energií. Navíc je zdarma a funguje v Opavě již třetím rokem.

Pomáháme živnostníkům a menším firmám

Od aut až po firemní majetek, rizika zaměstnanců, výrobních procesů či benefitní programy nebo speciální pojistky získáte s výběrem právě u nás. Šijeme každému na míru!

Středním a velkým firmám Opavska

Exkluzivní produkty širokého sortimentu fungujícího pojištění RENOMIA NETWORK a služby opravdových znalců Risk managementu na profesionální úrovni.

+420 552 308 506info@osop.cz