Podpora prodeje

Konkurence? Nevadí, důležitý je Váš klient

Lorem ipsum dolor sit amet

Consectetur adipiscing elit. Vestibulum aliquam justo id felis pellentesque, quis blandit lectus commodo.

In vestibulum orci vitae tincidunt sodales. Donec sollicitudin consectetur ultricies. Sed vel consectetur eros. Aliquam porttitor leo tristique placerat lobortis.

Praesent vehicula erat in tempus cursus.

  • Aenean a rhoncus urna.
  • Duis sollicitudin pretium orci.

Nunc ultricies suscipit quam, sed malesuada sapien sodales sed.

Kontakt pro zákazníky

Kontakty

ODBORNÉ SLUŽBY OPAVA s.r.o.

IČ: 044 68 147

Plátce DPH
DIČ: CZ04467147

ID datové schránky: gpi94t6

+420 552 308 506
+420 775 734 203

 

Adresa

Provozovna

Těšínská 37
(v areálu STK TQM Opava)
Opava

Najdete nás na mapě.

Provozní doba

PO-ČT 8-16:30hod

PÁ: 8-16:00hod

Kde nás v Opavě najdete?

Po vjezdu do areálu STK TQM z ulice Těšínská nebo Polní (naproti hasičům) projedete modrou branou a hned po pravé straně nízká šedá budova, nelze přehlédnout.

K dispozici máte čtyři parkovací boxy pohodlně a zdarma přímo "u dveří". Mapa.

Monitorujeme pro vás média

Našim klientům a dalším čtenářům přinášíme informace z naší běžné praxe. Dozvíte se například zajímavé legislativní změny, jak řešíme případy našich klientů anebo zde najdete naše rady a doporučení a odkazy na zajímavé články. Čtěte dále na našem BLOGu.

 

Pomáháme lidem z Opavska

Vnímáme pojistky jako službu, kterou si lidé a podniky kupují za jejich peníze. Tato služba jim musí umět pomoci v momentu, kdy pojistek bude zapotřebí. Neřadíme se mezi prodejce, které již nikdy neuvidíte, dodáváme pojistkám i doprovodné služby, když se "láme chleba". Specializované advokátní služby při zraněních z autonehod nebo z úrazů na chodních či při pracovních úrazech, praktická znalost příslušných legislativních norem a další zkušenosti z dlouholeté praxe, jsou Vám k u nás k dispozici.

Těšíme se právě i na Vás a vězte, s námi nezůstanete sami!

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

slider slider slider slider slider

Řidičům Opavska a okolí - pojištění vozidel

Povinné ručení, havarijní pojištění a další připojištění pro domácnosti i podnikatele Opavska s výběrem z 10 pojišťoven vč. služeb likvidací pojistných událostí.

Domov, domácnost

Kvalitní a fungující pojistky pro občanský majetek, spoření dětí či pro cestování na dovolenou. Řešení úrazových a životních rizik. Zajištění hypoték vinkulacemi.

Elektronické aukce v Opavě - elektřina, zemní plyn

Jednoduchý nástroj pro domácnosti, živnostníky, právnické osoby, obce a další spotřebitele energií. Navíc je zdarma a funguje v Opavě již třetím rokem.

Pomáháme živnostníkům a menším firmám

Od aut až po firemní majetek, rizika zaměstnanců, výrobních procesů či benefitní programy nebo speciální pojistky získáte s výběrem právě u nás. Šijeme každému na míru!

Středním a velkým firmám Opavska

Exkluzivní produkty širokého sortimentu fungujícího pojištění RENOMIA NETWORK a služby opravdových znalců Risk managementu na profesionální úrovni.

+420 552 308 506info@osop.cz