Kdy se zajímat o ceny pojistky? | ODBORNÉ SLUŽBY OPAVA s.r.o.

kdy

Ideální doba pro nové možnosti Vašich pojistek

Co tím získáte?


V této době většina pojišťoven obesílá své klienty s Oznámením o výši pojistného na další pojistný rok.

Dva měsíce před koncem platnosti Vaší "zelené karty" je optimální doba, abyste měli k doručenému Oznámení o výši pojistného informace, jak to vypada na trhu kolem Vás, který je v dynamickém pohybu.

Pojišťovny pro druhý a následné pojistné roky upravují výši pojistného a to hned s několika odůvodněními.

Je to pak na řidičích, zda-li uhradí většinou navýšené pojistného anebo se budou zajímat o jejich možnosti získat cenu nižší anebo za stejnou cenu mít lépe vybavenou pojistku na jejich vozidlo.

Přitom za námi jezdit nemusíte, vše uděláme na dálku a z Vašeho pohodlí.

Týká se to jak povinného ručení, tak také a zejména havarijního pojištění.

Rozhodně má smysl tomuto věnovat pár minut a pak se rozhodnout správně!

Stáhněte si vzorovou kalkulaci cen pojištěníkterou Vám sestavíme pro Vaše vozidlo. Kalkulace odesíláme do e-mailu, pak se rozhodnotte, zda-li pojišťovnu vyměníte.

Celý proces výměny pojišťovny zabere pár minut a uděláme ho společně po telefonu.

Zavolejte si k nám 555 303 001

Co proto můžete udělat?


Pokud jste se rozhodli, že chcete o své peněžence rozhodovat sami, pak Vám můžeme gratulovat!

Můžete využít naše služby zdarma tj. výběru pojištění u 11 pojišťoven na 1 místě pro odvětví komplexního pojištění vozidel.

Využíváme nejmodernějších technologií k obsluze našich klientů a Vaši potřebu u nás vyřídíte ať již jste kdekoliv, doma, v práci anebo na dovolené. Techologie a legislativa se mílovými kroky vyvinuly dopředu.

Seznamte se:

A buďte bez obav, za naše služby nám neplatíte, funguje to a vše konáme v souladu s platnou legislativou a právními účinky zejména podle zák.č. 89/2012Sb., 277/2000Sb. a 170/2018Sb.

Stáhněte si Rady a tipy našim klientům

Všechny papíry kolem Vaší pojistky vozidla u nás vyřídíte také po telefonu, ať už jste kdekoliv. Více informací.

Kontakt pro zákazníky

Kontakty

ODBORNÉ SLUŽBY OPAVA s.r.o.

IČ: 044 68 147

Plátce DPH
DIČ: CZ04468147

ID datové schránky: gpi94t6

Klientská linka:

+420 555 303 001

Povinné údaje

 

Adresa

Provozovna

Těšínská 37
(v areálu STK TQM Opava)
Opava

Najdete nás na mapě.

Provozní doba

PO-ČT 8:00-16:00hod

PÁ: 8:00-15:00hod

Kde nás v Opavě najdete?

Po vjezdu do areálu STK TQM z ulice Těšínská nebo Polní (naproti hasičům) projedete modrou branou a hned po pravé straně nízká šedá budova, nelze přehlédnout.

K dispozici máte čtyři parkovací boxy pohodlně a zdarma přímo "u dveří". Mapa.

11 pojišťoven na 1 místě v Opavě

Telefonicky, pohodlně a na dálku

Zjistěte si u nás aktuální ceny autopojištění pro Vás a Vaše vozidlo. Přehledy sestavíme společně na Vaše zavolání, vše odešleme na Váš e-mail, můžete si vybrat. Z přehledu cen můžeme pak realizovat Vaši novou pojistku vozidla, nic podepisovat nemusíte.

Stačí Vám telefon a funkční e-mail. Připravte si podklady - současnou zelenou kartu a doklad o pozbytí vozidla (Kupní smlouva anebo velký techničák) a zavolejte k nám 555 303 001. Všechny Vaše písemnosti doručujeme do pojišťoven ihned.

Qr-telefon

slider slider slider slider slider slider

Povinné ručení motorových vozidel

Povinné ručení na všechna vozidla s touto povinností, výběr z 11 pojišťoven na 1 místě v Opavě anebo na 1 Vaše zavolání. Denně aktuální ceny povinného ručení.

Havarijní pojištění vozidel

Havarijní pojištění motorových vozidel od 11 pojišťoven, široký výběr různých možností a kombinací pro Vás. Řešíme pojistné události! Denně aktuální ceny havarijního pojištění.

Připojištění k povinnému ručení a havarijnímu pojištění

Obvodová skla, střet se zvěří a okus (poškození) zvěří, asistenční služby, přímá likvidace škody, úraz řidiče a přepravovaných osob, právní ochrana, zavazadla, živelní škody, zcizení, vandalismus, náhradní vozidlo, GAP.

On-line služby řidičům

Aktuální přehled cen pojistek, rušení starých pojistných smluv, nové pojistné smlouvy umíme na Vaše zavolání, ať už jste kdekoliv! Již nikam chodit anebo jezdit nemusíte, u nás vše vyřídíte i po telefonu.

Všechny papíry ihned na místě anebo na 1 Vaše zavolání

Nikam již jezdit nebo chodit nemusíte, nebudete-li chtít. Vyřizujeme vše na 1 Vaše zavolání. Tam, kde je zapotřebí Váš podpis, učiníte tak na dotykové ploše Vašeho telefonu, ať už jste kdekoliv.

Zdražili Vám pojistku? Nevadí, máme řešení!

Zavoljte k nám v momentu, kdy Vám Vaše současná pojišťovna oznámí navýšení pojistného na další rok. Pořád je to i na Vás, vyberte si cenu jinou, chcete-li!

+420 555 303 001info@osop.cz