Kontaktujte nás

!FIRMA

!ULICE

!PSC !MESTO

E: !EMAIL

T: !TELEFON

Najdete nás

Těšínská 37 v areálu STK TQM Opava |T: 555 303 001 |E: info@osop.cz

Napište nám

Jméno
Email
Telefon
Dotaz

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a dvě 

Ochrana osobních údajů

Záměrem internetových stránek www.osop.cz je umožnit Vám v co nejširší míře přístup ke všem vhodným informacím bez nutnosti Vaší identifikace. Při jejich návštěvě se můžete anonymně informovat o naší společnosti, poskytovaných službách a produktech. Jestliže nám například při žádosti o informace nebo zaměstnaní poskytnete Vaše osobní údaje (jméno, adresa, email, tel. apod.) nebudou tyto informace zveřejněny ani jinak zneužity. Vaše osobní údaje budou využity jen k účelu, ke kterému jste dali svůj souhlas (např. vyplněním a odesláním formuláře). Společnost ODBORNÉ SLUŽBY OPAVA s.r.o., dodržuje při zpracování informací zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a je řádně registrována jako správce osobních údajů u příslušného státního orgánu.

Povinné údaje

  • Zápis pojišťovacího zprostředkovatele v registru vedeném Českou národní bankou lze ověřit na internetových stránkách ČNB.
  • Pojišťovací zprostředkovatel nemá žádný přímý nebo nepřímý podíl na hlasovacích právech a kapitálu pojistitele, s nímž má být pojištění sjednáno. 
  • Pojistitel nebo osoba ovládající pojistitele nemá žádný přímý nebo nepřímý podíl na hlasovacích právech a kapitálu pojišťovacího zprostředkovatele. 
  • Stížnost na pojišťovacího zprostředkovatele je možné podat u pojistitele nebo u ČNB jako orgánu dohledu v pojišťovnictví. 
  • Žalobu na pojišťovacího zprostředkovatele lze podat u místě příslušného soudu.
  • Zprostředkování pojištění je poskytováno způsobem dle § 21 odst. 6 písm. c) zákona o pojišťovacích zprostředkovatelích a pojišťovací zprostředkovatel na žádost klienta Vím sdělíme pojistitele, se kterými je oprávněn sjednávat pojištění.

Aktuální oprávnění k činnosti: zobrazit

Kontakt pro zákazníky

Kontakty

ODBORNÉ SLUŽBY OPAVA s.r.o.

IČ: 044 68 147

Plátce DPH
DIČ: CZ04467147

ID datové schránky: gpi94t6

T: +420 555 303 001

Povinné údaje

 

Adresa

Provozovna

Těšínská 37
(v areálu STK TQM Opava)
Opava

Najdete nás na mapě.

Provozní doba

PO-ČT 8:00-16:00hod

PÁ: 8:00-15:00hod

Kde nás v Opavě najdete?

Po vjezdu do areálu STK TQM z ulice Těšínská nebo Polní (naproti hasičům) projedete modrou branou a hned po pravé straně nízká šedá budova, nelze přehlédnout.

K dispozici máte čtyři parkovací boxy pohodlně a zdarma přímo "u dveří". Mapa.

11 pojišťoven na 1 místě v Opavě

Telefonicky, pohodlně a na dálku

Pro naše klienty využíváme možností moderních technologií, aktuální legislativy pro pojišťování vozidel a zejména vycházíme vstříc úsporám Vašeho času a v neposlední řadě i Vašich peněz.

Stačí Vám telefon a funkční e-mail. Připravte si podklady, ze kterých budeme čerpat. Více informací a postup naleznete zde.

slider slider slider slider

Povinné ručení motorových vozidel

Povinné ručení na všechna (nejen motorová) vozidla s touto povinností, výběr z 11 pojišťoven na 1 místě v Opavě.

Havarijní pojištění vozidel

Havarijní pojištění motorových vozidel od 11 pojišťoven, široký výběr různých možností a kombinací pro Vás. Řešíme pojistné události!

On-line služby řidičům

Umíme toho mnoho i na dálku, aniž bychom se viděli - cenové kalkulace pojistek, nové pojistné smlouvy, rušení starých pojistek apod.

Všechny papíry ihned na místě

Buď na naší provozovně v Opavě anebo dálkově, budete-li chtít. Doručování písemností do pojišťoven okamžitě.

+420 555 303 001info@osop.cz