O nás


 

Profil společnosti

Společnost ODBORNÉ SLUŽBY OPAVA s.r.o. vznikla 9. 10. 2015 transformací lidí pohybujících se dlouhodobě v pojišťovnictví. V současné době se specializuje výhradně na pojištění vozidel v souladu s platnou legislativou zák. č. 177/2018 Sb. Naši lidé mají ukončená všechna oprávnění a složeny jsou zkoušky odborné způsobilosti a odborných dovedností podle uvedené legislativy.

Využíváme nejmodernějších odbornostních a komunikačních technologií, využíváme v poskytování kvalitních služeb našim klientů všechny dostupné zdroje různých informací.

Proč jen pojištění vozidel?

V nedávné době jsme stáli před rozhodnutím, zda-li se zabývat širším spektrem různých druhů pojištění, které nabízí ty nejvýznamnější pojišťovny působící na českém trhu. Znamenalo by to znát do detailu každý pojistný produkt té či oné pojišťovny tak, abychom naší byť i nevědomou neznalostí přivedli našeho klienta do úzkých a to zejména v situaci, kdy se pak "láme chleba" tj. při škodné události.

Rozhodnutí znělo jasně: specializujeme se na služby řidičům. Nechceme a nebudeme dělat "všechno" a v podstatě nic, jdeme specializací na jeden segment pojištění a to s plným nasazením, znalostmi a zkušenostmi.

Odebírání novinek a článků - ODBORNÉ SLUŽBY OPAVA s.r.o.

Také nemáme rádi SPAM! Našim klientům a dalším zájemcům poskytujeme občasné, ale hodnotné informace ze světa motorismu a řidičské praxe. Věnujeme se rovněž příslušné legislativě. Budete-li chtít, přihlaste se k odběrům novinek, odhlásit se můžete kdykoliv.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (25.7 + 41.5) *

Nahoru