Přepočet pojistného na další rok

Jak bude vypadat Vaše současná pojistná smlouva na Vaše vozidlo v přístím roce?

Pojišťovna a cena pojistky (pojistné na první pojistný rok) je ukotvena ve Vaší pojistné smlouvě  ( = na 364 dny od počátku pojištění tj. od prvního dne pojistného období).

Z praxe víme, že pojišťovny upravují výši pojistného na následný pojistný rok a další období povětšinou směrem nahoru.

Mají k tomu zajisté praktické důvody. 

Na Vaší straně zase stojí konkurenční prostředí pojišťoven, kterého můžete využít právě ve Váš prospěch, budete-li chtít.

Doporučujeme Vám, abyste se u nás 2 měsíce před koncem platnosti současné zelené karty zastavili, společně se trh s pojištěném v této době podíváme a vyhledáme pro Vás pojišťovnu s nejlepší cenou a rozsahem pojistného krytí.

Pozn.: V tomto období (+/-) Vás také  i Vaše součásná pojišťovna obeznámí s výší pojistného na další pojistný rok (e-mailem, dopisem)

Kdy je optimální se o ceny pojištění zajímat?

Tento postup doporučujeme jak pro povinné ručení, tak zejména pro havarijní pojištění, kdy cena vozidla klesá každým rokem. Pojišťovny to za Vás neudělají.

Vezměte k nám sebou

  • Velký technický průkaz Vašeho vozidla
  • Současnou zelenou kartu, na které nyní jezdíte
  • Zbytek uděláme u nás včetně všech papírů

Společně se na trh v tomto období znovu podíváme a zjistíme, jaké možnosti pro Vás aktuálně jsou.

  • 96% řidičů odchází odchází s novým pojištění na druhý (další) pojistný rok a s úsporou pojistného za to samé
  • Můžete si rovněž své stávající pojištění aktualizovat, doplnit o další rizika (skla, zvěř apod.), jak budte chtít
  • Naši klienti této služby již využívají opakovaně
  • Je to zdarma, buďte bez obav smile

11 pojišťoven na 1 místě v Opavě

Kde nás v Opavě najdete? Klikněte zde.

Kontakt pro zákazníky

Kontakty

ODBORNÉ SLUŽBY OPAVA s.r.o.

IČ: 044 68 147

Plátce DPH
DIČ: CZ04467147

ID datové schránky: gpi94t6

T: +420 555 303 001

Povinné údaje

 

Adresa

Provozovna

Těšínská 37
(v areálu STK TQM Opava)
Opava

Najdete nás na mapě.

Provozní doba

PO-ČT 8-16:00hod

PÁ: 8-15:00hod

Kde nás v Opavě najdete?

Po vjezdu do areálu STK TQM z ulice Těšínská nebo Polní (naproti hasičům) projedete modrou branou a hned po pravé straně nízká šedá budova, nelze přehlédnout.

K dispozici máte čtyři parkovací boxy pohodlně a zdarma přímo "u dveří". Mapa.

11 pojišťoven na 1 místě v Opavě

Dlouhodobě se pohybujeme v oboru pojišťovnictví, za tuto dobu jsme se setkali s různými situacemi klientů i stím, jak věcy dopadly. V některých případech jsme byli svědky předvolání k soudním projednáváním či výzvám k doplnění informací. To vše nyní máte k dispozici i Vy. Pojišťovnictví se mění vlivem trhu i legislativy (NOZ - zák.č. 89/2012Sb.) a také vlivy směrnic Evropského parlamentu, které do tohoto oboru začínají významně zasahovat.

A buďte bez obav, s námi komunikujete na zabezpečených internetových odkazech.

Tipy pro vás

Zdražili Vám pojistku? Nevadí. Máme pro Vás řešení! Vezměte k nám velký techničák a současnou zelenou kartu, zbytek uděláme u nás na místě.

Zastavte se nejlépe hned, jak se o navýšení dozvíte anebo 2 měsíce před koncem platnosti Vaší současné zelené karty. Všechno papírování nechte na nás a nikam pak již chodit nemusíte. Parkování pohodlně a zdarma "přímo u dveří".

To se mi líbí - chci info

Můžete si také nechat zaslat kalkulaci cen pojištění napříč trhem, je to zdarma.

Přejít na kalkulaci

Pojištění nemovitostí - domácnosti, chaty, chalupy, rodinné domky apod. Vyplácení škod v nových cenách, fungující likvidační služby. Sjednání on-line nebo u nás na pracovišti.

Chci o tom vědět více

 

Odpovědnost z běžného života - stát se může cokoliv. Pojištěni jsou všichni členové rodiny, nejširší pojistné krytí na trhu, hradí se škody i na věcech pronajatých, v tuzemsku a celé Evropě. Sjednání on-line nebo u nás na pracovišti.

To mě zajímá, chci znát více

 

Zjistěte si aktuální ceny povinného ručení nebo havarijního pojištění na dálku a přeci jen v Opavě.  Na rozdíl od jiných nás zde vždy najdete :)

Přejít na kalkulace

 

Flotilová pojištění vozidel - 1 pojistná smlouva, 1 faktura, 1 ucelený přehled o všech Vašich vozidlech. Pro občany a podnikatelské subjekty.

Zjistit více

 

Havarijní pojištění vozidel - vhodné řešení pro nová vozidla až do stáří pěti let. Po té umíme "udělat" vybraná rizika k povinnému ručení samostatně. Na kždý následná rok havarijní pojištění přepočítáváme, má to význam!

Vezmu si informace

slider slider slider slider slider

Řidičům Opavska a okolí - pojištění vozidel

Povinné ručení, havarijní pojištění a další připojištění pro domácnosti i podnikatele Opavska s výběrem z 10 pojišťoven vč. služeb likvidací pojistných událostí.

Domov, domácnost

Kvalitní a fungující pojistky pro občanský majetek, spoření dětí či pro cestování na dovolenou. Řešení úrazových a životních rizik. Zajištění hypoték vinkulacemi.

Elektronické aukce v Opavě - elektřina, zemní plyn

Jednoduchý nástroj pro domácnosti, živnostníky, právnické osoby, obce a další spotřebitele energií. Navíc je zdarma a funguje v Opavě již třetím rokem.

Pomáháme živnostníkům a menším firmám

Od aut až po firemní majetek, rizika zaměstnanců, výrobních procesů či benefitní programy nebo speciální pojistky získáte s výběrem právě u nás. Šijeme každému na míru!

Středním a velkým firmám Opavska

Exkluzivní produkty širokého sortimentu fungujícího pojištění RENOMIA NETWORK a služby opravdových znalců Risk managementu na profesionální úrovni.

+420 555 303 001info@osop.cz