ukončování povinného ručení a havarijního pojištění

Zániky pojištění se řídí platnou legislativou zák. č. 168/1999Sb. a 89/2012 Sb.

Jak to funguje? Je to jednoduché, buďte bez obav

Pomůžeme Vám s ukončením běhu pojistné smlouvy Vašeho vozidla - písemným Oznámením o zániku pojištění na Vaši současnou pojišťovnu.

Oznámení interně nazýváme  "zrušenkou", tuto na dálku podepíšeme, doplníme povinou přílohou a takto připravený a hotový dokument okamžitě doručíme do Vaší pojišťovny k provedení zániku pojištění.

Z pojišťovny následně po zpracování zrušenky obdržíte potvrzení o zániku pojištění.

Pro dálkové zpracování dokumentu "Zrušenka" používáme technologii dálkového biometrického podpisu klienta zák.č. 297/2016Sb. o vytváření důvěry pro elektronické transakce, která splňuje všechny předpoklady jak na naší straně, tak také na straně klienta. Dokumentace takto dálkově podepisovaná je pojišťovnami plně akceptována.

Sestavené a Vámi podepsané zrušenky dopľnujeme pojišťovnami požadovanými přílohami, celý takto hotový materiál doručujeme do pojišťoven obratem.

Jak na to? Jaké jsou možnosti

Připravenou "zrušenku" Vám zašleme do Vašeho mailu,, kde si dokument můžete prohlédnout, zkontrolovat a pak dálkově podepsat. Podepisovat můžete buď myší na ploše počítaže anebo si zvolíte podpis na Vašem mobilním telefonu s dotykovou plochou a s připojením k internetu.

Využíváme aplikaci ke vzdáleneému elektronickému podpisu Signi. Dokumenty vytvořené se Signi jsou 100% platné a závazné. Díky nařízení 910/2014/EC neboli eIDAS na celém území Evropské unie. Vše šifrujeme a bezpečně ukládáme.

Zrušenku podepisuje výhradně pojistník z pojistné smlouvy

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (9.0 + 27.8) *

Odebírání novinek a článků - ODBORNÉ SLUŽBY OPAVA s.r.o.

Také nemáme rádi SPAM! Našim klientům a dalším zájemcům poskytujeme občasné, ale hodnotné informace ze světa motorismu a řidičské praxe. Věnujeme se rovněž příslušné legislativě. Budete-li chtít, přihlaste se k odběrům novinek, odhlásit se můžete kdykoliv.

Pokud jste člověk, nevyplňujte

Sečtěte a zaokrouhlete (42.5 + 16.4) *

Caps Lock je aktivní

Nahoru